8, 2017 (HealthDay News) – leki określane jako statyny mogą mieć zalety wykraczające poza zmniejszenie ilości „złego” cholesterolu LDL

8, 2017 (HealthDay News) – leki określane jako statyny mogą mieć zalety wykraczające poza zmniejszenie ilości „złego” cholesterolu LDL

„Z pewnością musimy pilnie określić i określić ilościowo aspekty zagrożeń związanych z ACOS u kobiet, aby poprawić własne zdrowie i ocalić codzienne życie” – dodał w nowościach uczelni.

Analiza została wysłana online 10 sierpnia do Roczniki dotyczące Towarzystwa Klatki Piersiowej Stanów Zjednoczonych.

POChP to po prostu przewlekła choroba płuc wywoływana głównie przez palenie papierosów i jest ona również nieodwracalna. Ponadto jest to kolejna przyczyna wiodąca w USA, według United States Lung Association.

Naukowcy odkryli, że otyłość, mieszkanie na wsi, niższy poziom wykształcenia i bezrobocie, oprócz palenia, były istotnymi czynnikami ryzyka wystąpienia astmy i zespołu POChP.

Te aspekty wiążą się z byciem złym i zmniejszeniem dostępu do opieki, niedostatecznym leczeniem astmy i nie przyjmowaniem po prostu leków, z których każdy może prowadzić do bardziej regularnych ataków astmy, które powodują zmiany w drogach oddechowych, które zwiększają zagrożenie ACOS – wyjaśniają naukowcy. .

Autorzy zauważyli, że ludzie mogą przekształcić większość zidentyfikowanych aspektów zagrożenia ACOS w badaniach.

Informacje WebMD z HealthDay ŹRÓDŁO:Annals of the United States Thoracic Society, premiera wiadomości, 10 sierpnia 2018 Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie wolności zastrzeżone.

może to być wątroba, która jest powiększona, co oznacza, że ​​jest rozdęta ponad jej typowe rozmiary.

Twoje funkcje obejmują dużą liczbę niezbędnych zadań. Może pomóc w oczyszczeniu organizmu poprzez pozbycie się szkodliwych substancji chemicznych wytwarzanych przez organizm. Tworzy płyn zwany żółcią, który umożliwia rozbicie tłuszczu z pożywienia. Przechowuje również cukier, zwany glukozą, daje energię, która jest szybka w razie potrzeby.

Rozdęta wątroba często wskazuje na inny problem zdrowotny, na przykład. Masz bardzo dużą liczbę alternatyw terapii, z pewnością najpierw musisz odkryć przyczynę tej sytuacji.

Częściej niż nie, nie zauważysz żadnych objawów, jeśli masz lekko powiększoną wątrobę. Niezależnie od tego, czy jest poważnie rozdęty, czy nie, możesz mieć:

 • Uczucie sytości
 • Dyskomfort w żołądku

jeśli chodzi o przyczynę powiększenia wątroby, mogą zauważyć objawy, takie jak:

 • Żółknięcie dotyczące lub (żółtaczka)
 • i utrata osłabienia, czyli masy wątroby, może wzrosnąć w wyniku jednej z tych wspaniałych rzeczy:

  lub. Może to pochodzić z:

  • choroba (taka jak lub)
  • Niektóre lub
  • Toksyny
  • (jeśli twoja ludzka anatomia atakuje zdrowe tkanki
  • (zespół aspektów zagrożeń związanych z tymi funkcjami, i)
  • dziedziczne problemy, które mogą powodować produkcję tłuszczu, białka lub innych substancji

  rzadkie narośla. Może to być wynikiem:

  • Cysty
  • Guzy, które zaczynają się w wątrobie lub rozprzestrzeniają się w wątrobie, są dokuczliwym problemem z przepływem krwi.reprostal opinie sfd Może to być spowodowane warunkami takimi jak na przykład:

   • , zaburzenie, w wyniku którego nie pompujesz krwi tak, jak powinno
   • Zakrzepica żył wątrobowych, niedrożność żył w chorobie wątroby, która jest zamknięciem żył niedrożność małych żył w wątrobie

   Prawie na pewno możesz mieć rozdętą wątrobę w przypadku:

   • Weź dużo alkoholu
   • faktycznie wywołują chorobę wywołaną przez bakterie lub wirusy
   • Weź dużo więcej niż zalecana ilość, suplementów lub leków
   • po prostu weź zioła, takie jak, ma huang i
   • Są lub konsumują Kwiecień, który jest niezdrowy 17 2018 – Barbara Bush, pierwsza kobieta związana z USA w latach 1989-1993, zmarła we wtorek w swoim domu w Houston, powiedział rzecznik grupy rodzinnej. Miała 92 lata.

    Małżonka poprzedniego prezydenta George’a H.W. Bush był matriarchą odnośnie do ostatniej wielkiej amerykańskiej dynastii, która jest polityczna. Ilekroć jej syn, George W. Bush, został wybrany na prezydenta w 2000 roku, stała się pierwszą kobietą, którą Abigail Adams otrzymała jako pierwsza kobieta przynajmniej jednemu prezydentowi, a innej mamie. Inny syn, Jeb, był gubernatorem Florydy i bezskutecznie został prezydentem.

    „Jestem szczęśliwym człowiekiem, że Barbara Bush była moją mamą” – stwierdził były prezydent George W. Bush w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze. „Nasi członkowie rodziny będą za nią tęsknić”.

    Deklaracja prezydenta George’a W. Busha dotycząca przejścia pani Barbary Bush:

    – Centrum Prezydenckie George’a W. Busha (@TheBushCenter)

    nazywana w jej imieniu „srebrnym lisem”, będąca znakiem rozpoznawczym białych loków, w ciągu ostatnich kilku lat rzeczywiście miała problemy ze zdrowiem i była hospitalizowana w obecnych czasach. Miejsce pracy George’a H.W. Bush wydał 15 kwietnia oświadczenie opisujące jej wybór zostania w domu: „przeprowadzając obecnie różne rodzaje hospitalizacji i po konsultacji z członkami rodziny i lekarzami pani Bush, obecnie 92-letnia obecnie, nie szukała dodatkowego leczenia szpitalnego. i na pewno raczej zwróci uwagę na wygodną opiekę. po wypisaniu jej z ostatniego pobytu w szpitalu ”

    Deklaracja nie określiłaby problemów zdrowotnych, ale doniesienia prasowe faktycznie stwierdzają, że jest przewlekła (POChP), a także inne problemy medyczne.

    „Celem wygodnej opieki nie jest bardzo pomoc pacjentom w czasie rzeczywistym, pod warunkiem, że jest to możliwe, ale zapewnienie im tak łatwego pobytu, jak to tylko możliwe” – twierdzi MeiLan Han, rzecznik prasowy United States Lung Association. Nie chciała leczyć Busha i mówiła ogólnie o warunkach.

    POChP to tylko choroba przewlekła, co oznacza, że ​​trudno ją wdychać. Często jest to spowodowane, chociaż osoby niepalące też mogą to dostać. POChP i niewydolność serca często występują razem.

    Bush palił około 25 lat, zanim przestał palić w 1968 roku, o czym pisała w Barbara Bush: A Memoir.

    „Paliłam papierosy od 18 roku życia i wiedziałam, że po prostu rzucę, ale nigdy tego nie zrobiłam” – napisała. Następnie, w jej pokoju szpitalnym, gdy była jeszcze oszołomiona lekami, gdy dochodziła do siebie po drobnej operacji, odnalazła ją pielęgniarka.

    Steven Reinberg

    HealthDay Reporter

    CZWARTEK, 15 marca 2018 r. (HealthDay News) – smog kosztuje więcej serc czarnoskórych Amerykanów niż biali, ponieważ zazwyczaj żyją oni teraz na biedniejszych obszarach z dodatkowym zanieczyszczeniem powietrza, badanie, które jest nowe.

    „Większe zagrożenie śmiercią ze strony czarnych w porównaniu z białymi można częściowo wytłumaczyć większym doświadczeniem w zanieczyszczaniu środowiska” – stwierdził główny badacz dr Sebhat Erqou, inny z Uniwersytetu w Pittsburghu.

    Pensylwania, czyli zachodnie badanie dotyczące współpracy chorób układu krążenia i smogu określanego jako drobny pył zawieszony. Drobny pył zawieszony (zwany PM2,5, który jest około 40 razy mniejszy w porównaniu z szerokością ciała) pochodzi z fabryk, samochodów, kwiatów energetycznych, pożarów i.yourpillstore.com

    Naukowcy odkryli, że czarni żyjący na obszarach, w których tego rodzaju zanieczyszczenie powietrza jest wysokie, mają o 45% większe ryzyko śmierci z jakiejkolwiek przyczyny niż biali, nawet biorąc pod uwagę inne, powszechne ryzyko.

    Ale około jednej czwartej podwyższonego ryzyka spowodowanego przez ich większe doświadczenie brudnej atmosfery, która koreluje z ubóstwem, stwierdził Erqou.

    Czarni, podobnie jak inne mniejszości, żyją w pobliżu często zasobów ekologicznego zanieczyszczenia powietrza, takich jak na przykład autostrady, stwierdzili naukowcy w archiwalnych dokumentach.

    Erqou stwierdził, że wraz ze wzrostem wykształcenia i dochodów wpływ zanieczyszczenia powietrza zmniejszył się.

    Jak zaznaczył, przewlekłe doświadczenie smogu wiąże się z wieloma negatywnymi skutkami, w tym podwyższonym poziomem krwi, wadliwie działającym krwiobiegiem, chorobami układu krążenia i śmiercią.

    Te badania po raz kolejny odzwierciedlają różnice rasowe, które można uzyskać w wynikach medycznych, stwierdziła dr Rachel Bond, menedżer ds. Zdrowia serca kobiet w Lenox Hill Hospital w Nowym Jorku.

    „Smog w oczywisty sposób wywiera szkodliwy wpływ na czarną społeczność, nieproporcjonalny w stosunku do białej społeczności, jeśli chodzi o wyniki infekcji serca” – stwierdził Bond, który być może po prostu nie był elementem badań.

    Inny ekspert, który być może po prostu nie był związany z dochodzeniem, wskazał na rolę, jaką mogą odegrać szerokie rozróżnienia.

    „Kontakt ze smogiem może być w znacznie większym stopniu jednym z czynników statusu społeczno-ekonomicznego niż walką z samym sobą, i mogą pojawić się zakłócenia, takie jak na przykład historia palenia, środowisko domowe i kariera, które mogą wpływać na dobre samopoczucie” – stwierdził dr Walter Chua. Jest starszym uczniem, który jest pulmonologiem w dłuższej Island Jewish Forest Hills.

    Steven Reinberg

    HealthDay Reporter

    WTOREK, 18 września 2018 r. (HealthDay News) – wielu obywateli USA zmagających się z (POChP) może mieć nowe leczenie, które znacznie im pomoże.

    , z którym zwykle się wiąże, jest po prostu pogorszeniem, które jest postępujące w funkcji, która wymaga połączenia znaków i. Oahu jest trzecią przyczyną wiodącą w USA i chociaż środki zaradcze mogą złagodzić objawy, nie ma na to absolutnie żadnego lekarstwa.

    Jednak we wtorek naukowcy przedstawili obiecujące odkrycia, które są nowym okresem 2. Test dedykowany leczeniu polegającemu na nowej ukierunkowanej denerwacji płuc (TLD).

    Podczas tego zabiegu lekarze działają na nerwy, które na zewnątrz są zaburzone w drogach oddechowych klientów.

    To badanie, którym jest 82 nowych pacjentów z POChP skierowanych do placówek medycznych w sześciu europach. Zdaniem naukowców, w porównaniu z klientami, u których zastosowano terapię pozorowaną, w porównaniu z pacjentami poddanymi terapii pozorowanej, procedura ta, zdaniem naukowców, zlikwidowała objawy, które są problematyczne znacznie ponad 50%.

    „Mieliśmy teraz możliwość znacznego ograniczenia przewlekłych dróg oddechowych, takich jak na przykład trudności w oddychaniu, zaostrzenia związane z infekcją, infekcje i hospitalizacje w zespole pacjentów z POChP, którzy obecnie są poddawani agresywnemu leczeniu” – stwierdził główny badacz dr. Dirk-Jan Slebos w sprawie Uniwersyteckiego Centrum Opieki Zdrowotnej w Groningen do Holandii.

    Dodał, że klienci dostrzegli poprawę jakości życia i funkcji.

    Jeden specjalista w zakresie oddychania stwierdził, że leczenie pacjentów z POChP jest nowe.

    Dr Len Horovitz jest po prostu specjalistą, którym jest pulmonologiczny szpital Lenox Hill w Nowym Jorku. Wyjaśnił, że TLD działa poprzez inaktywację nerwów leżących poza drogami oddechowymi. Wynika to z „poszerzenia dawniej zwężonych dróg oddechowych, a znacznie mniej wytwarzania śluzu” – wyjaśnił.

    „ponieważ jest to, że pacjenci z POChP używają tego samego efektu, dodanie TLD generalnie wydaje się dawać dodatkową korzyść w leczeniu” – stwierdził Horovitz, który po prostu nie pomylił się w procesie, co jest nowością.

    Analiza została sfinansowana przez Nuvaira, producenta technologii z Minneapolis. Wyniki zostały zaplanowane do prezentacji we wtorek podczas Respiratory czyli europejskiego kongresu społeczeństwa w Paryżu.

    Podczas zabiegu do płuc wprowadza się cewnik przez rurkę zwaną bronchoskopem. Cewnik dostarcza ładunek elektryczny do nerwów na zewnątrz dróg oddechowych, zmieniając ich normalną funkcję.

    PIĄTEK, 11 stycznia 2019 r. (HealthDay News) – można uniknąć napaści zagrażających życiu u niektórych klientów poprzez codzienną dawkę, sugerują nowe badania.

    , lub przenosi szereg chorób płuc, w tym. Większość ofiar śmiertelnych jest spowodowana nagłym pogorszeniem się objawów (atakami płuc), zwykle spowodowanymi przez wirusowe układy oddechowe, które są górne – wyjaśniają naukowcy.

    „Potrzebne są pilnie nowe środki zaradcze, aby zapobiegać atakom POChP. Nasze badania pokazują, że oferowanie POChP z niedoborem prawie o połowę obniża cenę potencjalnie śmiertelnych ataków” – stwierdził główny badacz Adrian Martineau, nauczyciel z Queen Mary University w Londynie.

    W ramach badań naukowych Martineau i ich koledzy przeanalizowali informacje od 469 pacjentów z POChP z trzech, które wystąpiły w Wielkiej Brytanii, Belgii i Holandii.

    Detektywi odkryli, że stosowanie suplementów wiązało się z 45% zmniejszeniem liczby ataków na płuca wśród pacjentów, którym brakowało suplementu D, ale wyraźnie nie było spadku wśród pacjentów z wyższymi poziomami suplementu D.

    Analiza została opublikowana 10 stycznia w dzienniku Thorax.

    Suplement D jest niedrogi i bezpieczny, zauważa Martineau. „i jest to tylko możliwe leczenie, które jest wysoce opłacalne i które mogłoby być skierowane do osób, które mają niskie ilości witaminy D po rutynowych testach” – stwierdził w wiadomościach na uczelni.

    „Około jednej piątej pacjentów z POChP w Wielkiej Brytanii – około 240 000 osób – ma faktycznie niższy poziom suplementu D”, w tym Martineau.

    Na całym świecie znacznie ponad 170 milionów mężczyzn i kobiet cierpi na POChP, a infekcja spowodowała prognozowaną liczbę 3,2 miliona zgonów w 2015 roku.

    Naukowcy zauważyli, że biorąc pod uwagę, że informacje zawarte w ich badaniach pochodzą po prostu z trzech badań, wyniki muszą być z pewnością interpretowane z dużą ostrożnością.

    Wcześniejsze badania przeprowadzone na Queen Mary University ujawniły, że suplement D pomaga powstrzymać ataki przeziębienia, astmy i grypy.

    Informacje WebMD z HealthDay Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie wolności zastrzeżone.

    13 września 2017 r. – Regularne stosowanie środków dezynfekujących, takich jak na przykład wybielacz, wiąże się z większym ryzykiem, zgodnie z wstępnymi odkryciami badań.

    Naukowcy twierdzą, że regularne doświadczenie środków dezynfekujących, które są specyficzne, jest wystarczające, aby zwiększyć możliwość posiadania () aż o prawie jedną trzecią.

    może być terminem zbiorczym obejmującym wszystkie warunki, w tym również. Osoby z POChP mają trudności z oddychaniem, które opróżnia obszar płuc, ponieważ ich drogi oddechowe faktycznie się zwęziły.

    Naukowcy z francuskiego Narodowego Instytutu Ubezpieczeń Zdrowotnych i Analizy Opieki Zdrowotnej (INSERM) przejrzeli informacje z badania, które dotyczy długoterminowych pielęgniarek w USA.

    Wybrali 55185 pracujących pielęgniarek, które nie chorowałyby na POChP w 2009 r. I zbadali, co się dzieje w ich umysłach przez następne 8 lat. W tamtych czasach 663 pielęgniarek zostało zidentyfikowanych jako osoby z POChP.

    Naukowcy wykorzystali kwestionariusze, aby odkryć, z jakimi środkami dezynfekcyjnymi zetknęli się i dlaczego dokładnie je stosowali. Obejmowały one:

    • Glutaraldehyd (stały środek dezynfekujący przydatny do instrumentów medycznych)
    • Wybielacz
    • Czwartorzędowe substancje amoniowe (określane jako „quaty”) używane do dezynfekcji obszarów, takich jak na przykład podłogi i meble

    Odkryli, że 37% pielęgniarek regularnie używało środków dezynfekujących. Wiąże się to z 22-procentowym większym ryzykiem zachorowania na POChP w porównaniu z osobami, które nie stosowałyby środków dezynfekujących co tydzień.

    Stosowanie na wysokim poziomie tych środków dezynfekujących, które są specyficzne, wiąże się z 24% do 32% większym ryzykiem POChP.

    Naukowcy twierdzą, że w ustaleniach uwzględniono inne elementy, które mogą wpływać na możliwość wystąpienia POChP, takie jak na przykład palenie papierosów, wiek, wskaźnik masy ciała człowieka (BMI) i pochodzenie etniczne.

    Naukowcy twierdzą, że wcześniejsze doniesienia badawcze wiązały środki dezynfekujące z trudnościami w oddychaniu, w tym astmą, wśród pracowników opieki medycznej. Niemniej jednak twierdzą, że te badania naukowe nie pokazują przyczyny i skutku, a jedynie związek.

    Odkrycia są obecnie prezentowane podczas Respiratory czyli Europejskiego Kongresu Społeczeństwa w Mediolanie we Włoszech. Z pewnością należy ostrożnie podchodzić do wyników, dopóki faktycznie zostały one opublikowane w recenzowanym czasopiśmie.

    Sheena Cruickshank, MD, starszy wykładowca immunologii na Uniwersytecie w Manchesterze w Anglii, twierdzi: „POChP to po prostu złożona infekcja i jest również zrozumiałe, że ryzyko rozwoju POChP jest większe, jeśli paliłeś i zwiększa się Dłużej. Inne aspekty drażniące drogi oddechowe mogą dodatkowo nasilać objawy, takie jak zanieczyszczenie powietrza (zewnętrzne i wewnętrzne).

    „Bez zrozumienia analizy i dokładnego sposobu dostosowania takich aspektów, jak palenie papierosów, niezwykle trudno jest odkryć, jak ważne są obecnie te badania”.

    Informacje dotyczące zdrowia WebMD sprawdzone przez dr Sheenę Meredith © 2017 WebMD, LLC. Wszelkie wolności zastrzeżone.

    24 stycznia 2019 r. – Dwie mamy, których synowie zmarli po zastosowaniu chlorku metylenu jako rozpuszczalnika chemicznego, pozwały przyjazną dla środowiska Agencję Ochrony za nieustanne wprowadzanie zakazu stosowania tej substancji chemicznej.

    Wendy Hartley i Lauren Atkins towarzyszą w pozwie Grupa Analiz Interesu Publicznego Vermont oraz Safer Chemicals, zdrowsze rodziny z siedzibą w Waszyngtonie. Pozew został wniesiony do amerykańskiego Sądu Okręgowego w Waszyngtonie 14 stycznia.

    W środku powodowie twierdzą, że EPA skupiła się na metylenie, który zakazuje usług i produktów oferowanych w USA, ale zaniedbał kontynuację. Ustawodawstwo federalne zezwala ogółowi społeczeństwa na pozwanie agencji w celu zmuszenia jej do odpowiedniego zachowania.

    Sąd sprawdzi, czy EPA „nie wypełniła swoich obowiązków wynikających z przepisów” – twierdzi Robert Sussman, adwokat z siedzibą w Waszyngtonie. „Nasza sytuacja dowodzi, że EPA ustaliła, dlaczego te zastosowania (chlorku metylenu) stanowią nieuzasadnione zagrożenie”.

    Sussman wskazuje na komentarze sporządzone przez ówczesnego administratora EPA Scotta Pruitta w 2017 r., Że można by go udzielić przelotnie, w których zeznawał w porównaniu z tym skutkiem przed Kongresem, po którym od tego czasu nie podjęto żadnych działań. który mógłby finalizować zakaz, “i na pewno nawet powiedział”

    Agencja oficjalnie zaproponowała zakaz w maju 2018 r., Ale Pruitt zrezygnował 5 lipca 2018 r., Nie udało się zweryfikować żadnego zastępstwa i nie podjęto żadnych działań w sprawie zakazu. Otóż, Hartley, Atkins i dwie grupy ekologiczne wkroczyły, próbując wymusić rękę EPA.

    Agent EPA odmówił poruszenia sprawy.

    Sussman twierdzi, że gdyby garnitur się prosperował, usługi i produkty związane z chlorkiem metylenu mogą zniknąć z półek w ciągu zaledwie jednego roku.

    WebMD opowiedziała historię Wendy Hartley w 2017 roku, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak jej syn, Kevin, zmarł w lipcu podczas renowacji wanny w kompleksie apartamentów w Nashville.

    Lekarze powiedzieli Hartleyowi, że Kevin zmarł po tym, jak chlorek metylenu zmusił ich do rzucenia palenia, pozbawiając ich powietrza.

    Syn Atkinsa, Joshua, zmarł w 2018 r., Gdy w lutym rozbierał części rowerowe przy użyciu produktu z chlorkiem metylenu.

    Specjaliści od wielu lat rozumieli, że substancja chemiczna zagraża życiu. Europa zakazała go większości konsumentów i zastosowań profesjonalnych w 2011 r. Niemniej jednak bardzo łatwo jest być w USA. EPA stwierdziła, że ​​około 1,3 miliona konsumentów używa co roku produktów zawierających metylen. Dodatkowe 32 000 pracowników korzysta z niego twarzą w twarz.

    Robert Preidt

    HealthDay Reporter

    ŚRODA, 1 sierpnia 2018 r. (HealthDay News) – Wyhodowane w laboratorium zostały skutecznie przeszczepione świniom bez żadnych oczywistych komplikacji, takich jak miesiące medyczne po zabiegu, donoszą naukowcy.

    Ten rodzaj badań nad bioinżynierią może zasadniczo wyzwolić więcej alternatyw dla osób, które chcą, zgodnie z zjednoczoną grupą podczas Oddziału Opieki Zdrowotnej Uniwersytetu Teksańskiego (UTMB) w Galveston.

    „Liczba tych, które rozwinęły się poważnie, wzrosła na całym świecie, podczas gdy liczba dostępnych narządów, które można przeszczepić, zmniejszyła się” – powiedział autor badania Joaquin Cortiella, nauczyciel anestezjologii dziecięcej.

    Joan Nichols, menedżer ds. Łączności w Galveston National Laboratory w UTMB, dodał: „Naszym ostatecznym celem jest zasadniczo zaoferowanie zupełnie nowych alternatyw dla wielu osób oczekujących na przeszczep”.

    Obszar płuc, który został dopasowany tkankowo do każdej świni, został wyhodowany w laboratorium. Każda świnia otrzymała jedno płuco poddane bioinżynierii i zachowała płuco, które jest oryginalne.

    Jak tylko kilka tygodni po przeszczepie, płuca, które zostały poddane bioinżynierii społeczności krwiobiegu, musiały przetrwać, zgodnie z badaniami opublikowanymi 1 sierpnia w dzienniku. Science Translational Medicine.

    Naukowcy ocenili wzrost mięśnia płucnego i integrację w płucach poddanych bioinżynierii 10 godzin, kilka tygodni, miesiąc i 8 tygodni po przeszczepach. Większość świń pozostała zdrowsza dzięki badaniom.

    Analiza miała dokładnie ocenić, jak dobrze poddany bioinżynierii obszar płuc dostosował się i zaczął rosnąć w obrębie tylko dużej, rezydującej człowieka anatomii. Nie mierzy znanych ilości powietrza, które obszar płuc oferuje świniom.

    „Wiemy na pewno, że zwierzęta były w 100% nasycone powietrzem, podczas gdy funkcjonowały normalnie” – stwierdziła Cortiella. „Nawet po 8 tygodniach bioinżynieryjne płuco nie było jeszcze wystarczająco dojrzałe, aby ludzie przestali oddychać zwierzęciem w odniesieniu do normalnego płuca i przeszli na po prostu bioinżynieryjne płuco”.

    Badania na zwierzętach zwykle nie zmniejszają się u ludzi, dlatego konieczne są dalsze badania. Niemniej jednak naukowcy stwierdzili, że uprawianie obszaru płuc w celu przeszczepienia osobnikom może być wykonalne w ciągu pięciu do dziesięciu lat.

    Informacje WebMD od HealthDay DOSTAWCA: University of Texas Medical Branch w Galveston, wprowadzenie wiadomości, 1 sierpnia 2018 r. Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

    Steven Reinberg

    HealthDay Reporter

    PIĄTEK, 25 maja 2018 r. (HealthDay News) – Najnowsze badania pokazują, że forma, która jest najbardziej zabójcza z czarnych, dotyczy wzrostu liczby górników w USA.

    Wzrost liczby przypadków współczesnego zwłóknienia, które jest masywnym PMF) ma miejsce pomimo środków regulujących zanieczyszczenie węgla, które zostały umieszczone w miejscu przeznaczenia lata temu.

    Wybór wynika z analizy informacji Departamentu Pracy USA na temat poprzednich górników, którzy przesłali wnioski o korzyści z Federalnego Ebony Lung Program w latach 1970-2016. Uruchomienie tego programu zbiegło się w czasie ze stosowaniem współczesnych środków kontroli pyłu.

    W ciągu 46 lat klinicznie stwierdzono, że znacznie ponad 4600 górników ma kolor czarny. Jak wynika z informacji, 1/2 pełnych sytuacji miało miejsce od 2000 roku.

    Główny badacz Kirstin Almberg stwierdził, że wzrost infekcji został obecnie zgłoszony zarówno przez ogólnokrajowy instytut ochrony pracy i zdrowia w USA, jak i kliniki, które są czarne. Almberg jest zdecydowanie profesorem nadzwyczajnym w szkole edukacyjnej zdrowia publicznego na Uniwersytecie Illinois w Chicago.

    Naukowcy znaleźli kilka nieoczekiwanych rzeczy, chociaż powiedziała, że ​​wyniki nie były całkowitym zaskoczeniem.

    „Byliśmy, ale jesteśmy zdumieni wielkością problemu, a oni są zdumieni faktem, że infekcja najwyraźniej odradza się pomimo współczesnych przepisów dotyczących kontroli kurzu” – stwierdził Almberg. „to będzie planowanie historii w niewłaściwy sposób”.

    Naukowcy odkryli, że ludzie, którzy wydobyli PMF, to ostatnia zachodnia Wirginia (29%), Kentucky (20%), Pensylwania (20%) i Wirginia (15%).

    Zachodnia Wirginia, Kentucky i Wirginia miały największy wzrost liczby rozpoznań PMF w ciągu ostatnich 40 lat. Tennessee zgłosił 10% wzrost liczby roszczeń w tym odpowiednim czasie – jedna rzecz, o której naukowcy stwierdzili, nie została uznana w poprzednich badaniach.

    Odkrycia zostały zaprezentowane na spotkaniu American Thoracic Society we wtorek w San Diego.

    Kilka teorii może wyjaśnić odradzającą się epidemię. Górnicy, których dotyczy uderzenie, mogą być faktycznie zatrudnieni w mniejszych kopalniach, które mogły zainwestować mniej w systemy usuwania zanieczyszczeń. Ponadto dzisiejsze kopalnie wytwarzają większe ilości krzemionki krystalicznej, która jest bardziej szkodliwa dla obszaru płuc niż brud węglowy, stwierdził Almberg.

    Robert Preidt

    HealthDay Reporter

    PIĄTEK, 27 lipca 2018 r. (HealthDay News) – uczucie duszności może być cechą charakterystyczną dolegliwości związanych z oddychaniem, tzw. Teraz kanadyjscy naukowcy twierdzą, że vaping zaniedbano, aby złagodzić ten objaw u wielu osób w ramach ich badań.

    () to tylko postępujący układ oddechowy, zwykle powiązany z paleniem papierosów, ze zdolnościami i. Nieuleczalna infekcja nadal jest trzecim zabójcą, który jest największy w USA.

    Ponieważ marihuana staje się coraz bardziej dostępna i akceptowana, osoby z POChP mogą myśleć, że również pomoże – zauważa Sara Abdallah, autorka badań naukowych. Jest absolwentką fizjologii treningu na Uniwersytecie McGill w Montrealu.

    „Po raz pierwszy zauważyliśmy potencjał terapeutyczny w samodzielnym radzeniu sobie z objawami POChP u klientów” – wyjaśnił Abdallah w informacji opublikowanej przez United States Thoracic Society. „Podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu tego badania, ponieważ klienci zgłaszali ulgę, która jest objawem objawów POChP po zażyciu konopi”.

    Ale czy te anegdotyczne doniesienia pasowałyby do wyniku badania klinicznego?

    Aby się dowiedzieć, Abdallah i jej rówieśnicy monitorowali wyniki 16 osób z POChP na wyższym poziomie, które przyjmowały leki już zażywające infekcję płuc.

    Klienci wdychali tylko jedną dawkę waporyzowanej konopi lub nawet placebo przed treningiem na stojącym rowerze. Analiza została „podwójnie zaślepiona”, co oznacza, że ​​ani klienci, ani naukowcy nie wiedzieli, kto po prostu wdychał marihuanę lub placebo.

    Zespół z Montrealu zgłosił, że w przypadku większości osób biorących udział w badaniu waporyzowane konopie nie miały klinicznie istotnego wpływu – ani negatywnego, ani pozytywnego – na objawy duszności podczas ćwiczeń lub na ich wydajność.

    Tylko 4 z 16 osób zauważyło pewne nasilenie zadyszki po zastosowaniu produktu, który jest waporyzowany, stwierdzili naukowcy, podczas gdy pozostałe 12 nie ujawniło żadnego wpływu lub poczuło się gorzej.

    To badanie było małe i wstępne, więc dalsze „badania kliniczne są uzasadnione i powinny ocenić potencjał terapeutyczny różnych dawek waporyzowanych i doustnych konopi indyjskich, w tym olejków i tabletek, podawanych przez dłuższy czas pacjentom z łagodną do umiarkowanej POChP”, badanie starszy autor Dennis Jensen powiedział w komunikacie prasowym pomimo ustaleń.

    Niektóre testy, które są proste, pomagają lekarzowi nauczyć się, jak ułatwić ci wdech, pomóc ci nie przebywać w centrum medycznym i poprawić twoje samopoczucie.

    Osoby z bardziej zaawansowaną postacią POChP pragną mieszanki lekarstw, twierdzi dr Albert A. Rizzo, główny lekarz w sprawie United States Lung Association. Mogą to być leki wziewne lub leki przyjmowane doustnie, antybiotyki, leczenie powietrzem, zajęcia rehabilitacji płuc i, w znacznie poważniejszych sytuacjach, operacje.

    Twój pulmonolog umieści Twoją POChP tylko w jednej z czterech faz w oparciu o Twoje objawy i samopoczucie. Globalne wytyczne dotyczące przewlekłej obturacyjnej infekcji płuc (SREBRNE) pomogą Twojemu lekarzowi określić fazę POChP i wybrać odpowiednią dla Ciebie terapię. Opierają się na:

    • dokładnie, jak uzupełniasz i oczyszczasz obszar płuc
    • Jak objawy POChP wpływają na Twoje życie
    • Twoje możliwości, teraz lub w przyszłości, większej liczby problemów związanych z pobytem w szpitalu
    • prawie wszystkie problemy zdrowotne, które masz

     

    Spirometria to tylko test, który dokładnie pokazuje, jak szybko wypełnisz swoje płuca atmosferą, po czym je opróżnisz. Może po prostu poinformować lekarza o tym, jak bardzo POChP zwęziło drogi oddechowe w okolicy płuc, co pomoże mu znaleźć najłatwiejsze środki zaradcze, jeśli zajdzie potrzeba zmiany obecnej terapii lub zobaczenia.

    Będziesz oddychać przez ustnik tak głęboko, jak tylko możesz. Następnie opróżnisz obszar płuc tak szybko, jak to tylko możliwe. Twój lekarz przedstawi sugestie, a Ty po prostu podejmiesz ten test kilka razy.

    Twoja ocena spirometryczna opiera się na dwóch miarach: wymuszonej objętości wydechowej (FEV1) i wymuszonej pojemności, która jest istotna FVC). FEV1 to dokładnie to, jak dużo powietrza jest wdychane z obszaru płuc w 1. 2. dniu i jak szybko je wydychasz. FVC może być całkowitą ilością wypychaną z obszaru płuc podczas testu.

    Z pewnością możesz wykonać badanie spirometryczne po przyjęciu dawki z własnego leku rozszerzającego oskrzela, którym jest krótko działający inhalator.

    Jeśli Twój wynik, czyli FEV1, wynosi 50% i 30%, Twoja POChP jest poważna. Jeśli FEV1 nie przekracza 30%, masz skrajną POChP, która jest ciężka.

    Steven Reinberg

           

             HealthDay Reporter        

    PONIEDZIAŁEK, 7 stycznia 2019 r. (HealthDay News) – w przypadku choroby (), szczepionka przeciw grypie może uratować życie. Jednak większość z milionów osób stosujących chorobę płuc nie ma tego, donoszą naukowcy.

    czynniki wewnątrz i zaostrzą się za każdym razem, gdy zostanie wywołany, pogarszając chorobę, wyjaśnia główny badacz dr Sunita Mulpuru. Ta kobieta jest naukowcem współpracującym z Ottawa Hospital w Kanadzie.

    Nie tylko grypa może być ciężka, ale także inne problemy, takie jak na przykład zapalenie płuc, mogą być gorsze, dodała.

    „Około jeden na 10 kończy się śmiercią, plus jeden na pięciu rozwija krytyczne zakażenie, które wymaga zastosowania urządzenia do intensywnej terapii [w szpitalu]” – stwierdził Mulpuru.

    Jednak jej grupa odkryła, że ​​znalezienie leku zmniejsza ryzyko hospitalizacji z powodu zakażenia grypą o 38%.

    „Pomimo tego wyboru tylko 66% klientów biorących udział w tym badaniu zostało zaszczepionych” – zauważa Mulpuru.

    Odkrycia wykazały ponadto, że leki przeciwwirusowe Tamiflu i Relenza, które mogą łagodzić objawy grypy, były stosowane tylko w 69% przypadków. Co więcej, leki nie były oferowane na początku placówki medycznej, jeśli mogą być najbardziej niezawodne – stwierdziła.

    Leki te były często oferowane, gdy klienci kierowali się w stronę intensywnej opieki, „która będzie o wiele za późno” – stwierdził Mulpuru.

    Dr MeiLan Han, rzeczniczka United States Lung Association i nauczycielka leków wewnętrznych na Uniwersytecie Michigan w Ann Arbor, stwierdziła, że ​​więcej pacjentów z POChP musi zostać zaszczepionych.

    „Dostępnych jest wiele nieporozumień” – stwierdził Han. „Słyszymy takie rzeczy, jak„ Nigdy nie miałem grypy ”, co naprawdę jest trochę kłamstwem. Dlatego nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek zachorowali”

    Ludzie prawie nie rozumieją, że grypa jest znacznie gorsza niż przeziębienie, które jest śmiertelne, zauważyła. „W najlepszej sytuacji czujesz się śmiertelnie nieszczęśliwy przez 14 dni” – stwierdził Han.

    Niektórzy klienci martwią się, że przez szczepionkę mogą zarazić się grypą. Ale to po prostu nie jest w związku z tym, dodała.

    Chociaż jest to przedwczesne. aby podzielić się tym, jak straszny będzie tegoroczny okres grypy, sezon, w którym prawie milion Amerykanów trafiło do placówki medycznej i zabiło 80000, zgodnie z amerykańskimi Centrami Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom.

           

    Serena Gordon

           

             HealthDay Reporter        

         

    PIĄTEK, 8 września 2017 r. (HealthDay News) – leki określane jako statyny mogą mieć zalety wykraczające poza zmniejszanie poziomu „złego” cholesterolu LDL. badanie, które dotyczy nowych osób z przewlekłą infekcją płuc, które po prostu przyjmują te leki, może zwiększyć ich sukces.

    Analiza przeprowadzona w Kanadzie obejmowała prawie 40 000 osób z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc (POChP). Naukowcy odkryli, że jeden na pięciu pacjentów przyjmował statyny, a ludzie mieli o 21% mniejsze zagrożenie śmiercią z jakiejkolwiek przyczyny, a 45% zapłaciło ryzyko śmierci z powodu dylematów związanych z płucami.

    To badanie jest po drugiej stronie podzielonego badania, w którym na dużą skalę nie znaleziono powiązania między stosowaniem statyn a liczbą zaostrzeń POChP, których doświadczyli ludzie.

    „Chociaż dowód z niedawno ukończonego [randomizowanego testu kontrolowanego] sugerował, że stosowanie statyn jest niewielką korzyścią dla pacjentów z POChP, ta analiza populacyjna wykazała, że ​​stosowanie statyn obniżyło śmiertelność z wszystkich przyczyn wśród pacjentów z POChP” – napisali autorzy analizy pod kierunkiem Adam Raymakers za pośrednictwem Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej.

    Nowe badanie nie miało na celu udowodnienia ostatecznego związku przyczynowo-skutkowego, chociaż wydaje się, że statyny dają ludziom z POChP korzyści w zakresie przeżycia.

    Przewlekła obturacyjna choroba płuc obejmuje współczesne choroby płuc, takie jak na przykład rozedma i przewlekłe zapalenie oskrzeli, zgodnie z danymi Fundacji POChP. Obserwowalne objawy obejmują narastającą duszność, ucisk w górnej części ciała, świszczący oddech i kaszel.

    Bezwzględnie najbardziej powszechnymi przyczynami tych schorzeń jest palenie papierosów i widoczność biernego palenia. POChP może również przyczyniać się do narażenia w miejscu pracy na związki chemiczne i opary oraz czynniki genetyczne.

    Oahu to trzecia przyczyna wiodąca w Stanach Zjednoczonych, według amerykańskiego National Heart, Lung and Blood Institute. Około 16 milionów Amerykanów jest obecnie zdeterminowanych klinicznie, aby znaleźć się w takiej sytuacji, ale wielu ludzi posiada ją bez zrozumienia.

    Raymakers i jego grupa zauważyli, że od wieków wiadomo, że osoby z POChP mają infekcję w okolicy płuc. Ale dodatkowo jest możliwe, że osoby z POChP – lub przynajmniej kilku z nich – mogą mieć infekcję w ludzkiej anatomii. Uważa się, że infekcja jest prawdopodobnie związana z wieloma chorobami, w tym chorobami układu krążenia.

    Osoby z Kolumbii Brytyjskiej miały powyżej 50 lat. Naukowcy zidentyfikowali osoby, które chorowały na POChP, gdyby otrzymały co najmniej trzy recepty na leki na POChP w okresie 12 miesięcy.

    Steven Reinberg

    HealthDay Reporter

    ŚRODA, 26 grudnia 2018 r. (HealthDay News) – W niezwykle wstępnych ustaleniach, lek, który istnieje, aby wyleczyć jedną dziewczynę z nietypowego, ale prawdopodobnie śmiertelnego stanu, o którym mowa jako.