GPS izleme cihazını çalıştırmak için yardıma ihtiyacı olduğunu açıkladığı Tanguy Ndombele ve adını vermediği diğer oyuncularla birlikte resmedildi, ancak bir Şampiyona kulübünden olduklarında ısrar etti ve bu bir şans buluşmasıydı.

GPS izleme cihazını çalıştırmak için yardıma ihtiyacı olduğunu açıkladığı Tanguy Ndombele ve adını vermediği diğer oyuncularla birlikte resmedildi, ancak bir Şampiyona kulübünden olduklarında ısrar etti ve bu bir şans buluşmasıydı.

Bu tür bir saldırı gücüyle, gerçek şu ki, şimdi daha önce olduğumuzdan daha iyi bir konumdayız. ”

Değişken bir piyasada kâr gören soğuk gözlü tüccar gibi, Mourinho da şansını görmekte ve avantaj elde etmek için hızlı davranıyordu. Spurs patronu, Belgravia’daki aile evinde kilitlenmek yerine, Enfield yakınlarındaki antrenman sahasına yakın bir daireye, üç antrenör kadrosuyla birlikte taşındı: Nuno Santos, Ricardo Formosinho ve Carlos Lalin.

Jose Mourinho’nun takımı Şampiyonlar Ligi’nde yer almak için daha güçlü bir konumda

Buradan, göreve kafa tutmak için bir program düzenlediler. Güney Kore’de askerlik yapmakta olan Son ve memleketi Hollanda’ya dönmesine izin verilen Steven Bergwijn dışında oyunculara Londra’daki evlerinden taşınmamaları söylendi.

Kilitlenmenin en katı aşamasında yakındaki Hadley Common’da bir antrenörlük seansı düzenlediği suçlamalarını reddetmesine rağmen Mourinho, “ Her zaman iletişim halindeydik ” dedi.

GPS izleme cihazını çalıştırmak için yardıma ihtiyacı olduğunu açıkladığı Tanguy Ndombele ve adını vermediği diğer oyuncularla birlikte resmedildi, ancak bir Şampiyona kulübünden olduklarında ısrar etti ve bu bir şans buluşmasıydı.

Mourinho, “Farklı kulüplerin farklı yaklaşımları vardır” dedi. Kimin diğerlerinden daha iyi yaptığını bilmiyorum. Yalnızca sonuçlar ve performanslar bize daha iyi bir fikir verecektir. ‘

Antrenman sahasına geri dönen kilit oyuncularla, nihayet sezonun acımasız doğasının Kasım ayındaki atamasıyla imkansız hale getirdiği taktik seanslarına zaman ayırabildi. Ancak Giovani Lo Celso gibi bazı oyuncular, kilitleme düzenlemeleri nedeniyle sakatlıklar için ihtiyaç duydukları günlük tedaviyi alamadılar.

Mourinho, “Gio, kuralların ve protokollerin kurbanlarından biri olduğunu düşünüyorum” dedi. Koronavirüsten önce yaralandı. Son üç veya dört maçta durumu çok kötüydü.

Mourinho, Cuma günü eski takımı Manchester United ve Marcus Rashford ile karşılaşıyor

Kurallar nedeniyle yaralanması ameliyat gerektiren bir yaralanma değil, günlük tedaviye ve doktorlar ve fitness koçlarıyla yakın temasa ihtiyacı vardı, ancak bu mümkün değildi. Yaklaşık iki ay boyunca yaralandı ve iyileşemedi. ‘

Tottenham’ın ısınma maçlarında görünmeyen Lo Celso, tam antrenman yapıyor ve kasık sorunundan sonra müsait ancak Cuma akşamı Manchester United’a karşı oynayacağı kesin değil.

Dele Alli, bir sosyal medya gönderisi için tek maç yasağı sunuyor. Japhet Tanganga, sırtında bir stres kırığı ile çıktı. Haziran sonunda kontratı biten Jan Vertonghen, sezonu kapsayacak kısa vadeli bir uzatma imzalamadı. Sigorta ayrıntılarının anlaşmayı geciktirdiği düşünülüyor, ancak bir anlaşma var ve son tarihten önce imzalanması gerekiyor.xbret

Yani her şey yerine oturmadı, ancak Tottenham Kane, Son ve Sissoko’nun başlamasını sağladı ve Haziran ortasında United ile düello yapmaktan Mart ortasına göre çok daha mutlular.

Mourinho, “Daha iyi bir konumdayız çünkü takımımı seçmek kilitlenmeden öncesine göre daha kolay” dedi. Leipzig’deyken bu tamamen imkansızdı. Bir sonraki aşama bir futbol maçı. Önüne büyük bir soru işareti koyduğum tek şey bu çünkü hepimiz için yeni.

Boş bir stadyumda oynayan oğlanların nasıl tepki vereceği, duygularını, duygularını veya eksikliğini nasıl kontrol edecekleri – bu hepimiz için bilinmiyor.

Öyleyse bekleyeceğim, ancak kulübün oyunculara kilitlenme sırasında çalışma koşullarını sağlamak için harika bir iş çıkardığına ve oyuncuların taahhütlerinde harika olduğuna inanıyorum. Sanırım hazırız. Futbolda çok şaşırtıcı olan duygularımız yok – taraftarlar – ama bunun için gidiyoruz. ‘

United orta saha oyuncusu Bruno Fernandes, moladan önce kaldığı yerden devam etmek isteyecek

hisse "

Son Heung-min, Kızıl Yıldız Belgrad’la yaşadığı kritik çatışmada kadroda yer aldı.

Güney Koreli yıldız, Pazar günü Goodison Park’ta Andre Gomes’le mücadelesinin ardından travma geçirdi ve bu da adamın bileğinde kırık bir çıkık geçirmesine neden oldu. 

, Bu arada, Everton maçını hastalık yüzünden kaçırdıktan sonra Çarşamba gecesi Sırbistan’daki çatışmada Mauricio Pochettino’nun ekibinin geri kalanıyla seyahat etti.

Son Heung-min, Şampiyonlar Ligi’nde Kızıl Yıldız Belgrad’a yapılacak gezi için Tottenham’ın kadrosunda yer alıyor

Oğul, Salı öğleden sonra uçağa binerken başını eğiyor.

Güney Koreli, Goodison Park’ta teselli edilemez bir halde bırakıldıktan birkaç gün sonra cesur bir surat taktı

✈️ &# 127479;&# 127480; Belgrad sınır. ⚪️

– Tottenham Hotspur (@SpursOfficial)

hisse

Tottenham, Londra’da uçağa binmeye hazırlanan ekibin Salı öğleden sonra Twitter’da bir videosunu yayınladı. 

Oğlum, Premier Lig’de Gomes ile yaşanan olayın ardından gözle görülür derecede sıkıntılı ve teselli edilemezdi ve o zamandan beri Tottenham tarafından danışmanlık teklif edildi. 

Tottenham kırmızı karta itiraz etti Son olayın ardından gösterildi ve takım arkadaşları o zamandan beri ileriye doğru koştu.  

Elimizden geldiğince onu almaya çalışacağız. Şu anda zor, ‘dedi takım arkadaşı Ben Davies.

Sadece oraya kimseyi incitmek için gitmediğini fark ettiğinden emin olmakla ilgili.   

Harry Kane, hastalık nedeniyle Everton çatışmasını kaçırdıktan sonra Sırbistan’a da gitti

Tottenham forvet, Pazar günü Andre Gomes ile yaptığı mücadelenin ardından travma geçirdi.

İnsanların bunu içinde görebileceğini düşünüyor, ama durum böyle değil. Futbolda garip bir an. Oğlum bu konuda çok üzülmesine izin veremez.

Sizi sarsar, gerçekten yapar. Takım arkadaşın olup olmaması önemli değil. Duyguyu sahada görebilirsiniz.

Kimse kimseyi incitmek için sahaya çıkmaz, özellikle de olanlarla başa çıkmak için orada (soyunma odası) biraz kırılan Son gibi birini.

Takım bazen bu tür şeylerin futbolda olduğunu söylemek zorunda ve ne kadar korkunç olsa da yapıyorlar. Bizim için sadece Andre Gomes’in artık iyi olmasını umuyoruz. ‘

Gomes, Pazartesi günü sahada uzun bir tedavi gördü ve başarılı bir ameliyat geçirdi ve Everton, tamamen iyileşmesinin beklendiğini söyledi.  

Mauricio Pochettino, Everton’da 1-1 berabere kaldıktan sonra Avrupa mücadelesine girdi.

hisse "

Fan TV uzmanı Claude Callegari, “ondan” DVD “olarak bahsettiği için alçakça bir özür yayınladı.

Tottenham’ın 2-1 galibiyetinin 94. dakikasında Güney Koreli oyuncu değiştirildiğinde Callegari’nin DVD’si patladı.

Bir pazar tezgahından DVD satmaya yapılan atıf, geçmişte Son dahil Asyalı futbolculara yönelik ırkçı bir terimdir. Ve Çarşamba günü, Callegari sosyal medyada yayınlanan pişmanlık dolu bir özürle karşılaştı.

Arsenal Fan TV uzmanı Claude Callegari, Son Heung-min ‘DVD’sini aradığı için özür diledi

Claude (arka solda), Son’un 94. dakikada değiştirildiği için ‘DVD’ yorumunu yaptı.

Son, Tottenham’ın Pazar günkü çatışmada rakipleri Arsenal’e karşı 2-1 galip gelmesiyle gol attı.

Claude yapılan yorumdan rahatsız olan herkese özür dilemek isterim% 100 öyle demek istemedim ama insanların neden güceneceğini tamamen anlıyorum. Bu yüzden bunun için içtenlikle özür dilerim.

– Claude ve Bansta’nın (@ClaudeBanstas)

hisse

‘Herkese günaydın. Benim için iyi değil, ‘dedi Callegari videoda. ‘Ne yazık ki bir özür dilemek istiyorum – burada birkaç gün önce Spurs’a karşı oynanan maçta olanlar.

Yorum yaptığımda zamanlama tamamen yanlıştı ve çok fazla kırılmaya neden oldu. Spurs hayranlarından ve Son’dan neden olduğu suç için özür dilemek istiyorum.

‘Ne yapabilirim? Çok fazla hücuma neden oldu ve özür dilemek istiyorum, bir oyuncu olarak Son’a hayranım. Bu şekilde kast edilmedi ama çok fazla kırılmaya yol açtığı için, sizden, Spurs hayranlarından ve özellikle de Son ve ailesinden, nasıl ortaya çıktığı konusunda özür dileyeceğim ve yok bundan daha fazlasını söyleyebilirim.

Robbie ile kanaldan çıktığım konusunda bir anlaşmaya vardık ve bunu kabul etmeliyim. Ve ben de kendimi cezalandıracağım, bunun için endişelenme.

Artık söylemek istemiyorum. Bundan daha fazla ne söyleyeceğimi bilmiyorum, bu şekilde kastedilmedi. Tek yapabileceğim özür dilemek. Herhangi bir acıya neden olduysa özür dilerim. ‘ 

AFTV sunucusu Robbie Lyle (solda), düzenli olarak katkıda bulunan Claude Callegari tarafından yapılan Tottenham oyuncusu Son Heung-min ile ilgili ‘aşağılayıcı yorum’ için özür diledi (sağda)

Lyle, Salı gecesi geç saatlerde bir dizi tweet attı ve sözlerinden dolayı özür diledi.

Lyle, Claude’un AFTV ağından ‘süresiz olarak’ çıkarılacağını doğruladı

İlk yorumdan sonra, Callegari daha sonra daha önce Arsenal Fan TV olarak bilinen AFTV’de, kelime seçimini açıklamaya çalıştığı sosyal medya kanallarında.

Açıkça ‘DVD’ler patlıyor’ demesine rağmen Tottenham’ın zaferine atıfta bulunarak ‘başka bir DVD çıkacak’ dediğini iddia etti.

Lyle, Çarşamba sabahının erken saatlerinde bir dizi tweet’te özür diledi ve Callegari’nin ‘süresiz olarak kanaldan çıkarıldığını’ söyledi.

O şöyle yazdı: ‘Pazar günü AFTV canlı yayında duyulan aşağılayıcı yorum ve bugün yayınladığımız yanıt videosu için özür dilemediğimiz ve yorum için bizi üstlenmediğimiz için içtenlikle özür dilerim.

‘Dünya çapında milyonlarca izleyicisi olan bir kanal olarak, platformumuzda kendim veya kişiler tarafından yapılan yorumların sahip olduğu gücü tam olarak kabul ediyorum ve bu tür yorumların hiçbir şekilde yapılmasına izin vermememiz çok önemli.

Bu nedenle, yalnızca Claude’un kanaldan süresiz olarak çıkarılması uygundur. Ben veya AFTV hiçbir şekilde ırkçılığa göz yummuyor ve yapılan yorum doğrultusunda uygun önlemleri almamız önemli.

Bugün erken saatlerde @ kickitout’taki temsilcilerle görüştüm ve bunun halının altına süpürmeye ya da görmezden gelmeye çalışacağım bir sorun olmadığını yinelemeliyim.

Geçen yıl, bir West Ham hayranı, Son’a yönelik bir ‘DVD’ yorumunu içeren ırksal olarak ağırlaştırılmış bir suç için mahkemede suçunu kabul ettikten sonra para cezasına çarptırıldı.

Yanıt videosu bir hataydı ve yalnızca yorumla ilgili sorumluluğu daha önce almadığımız için özür dilerim.

“Bu süre zarfında Claude’un Pazar günü yapılan açıklamanın tüm ciddiyetini anlamak için bir eğitim programı üstlenmesini ve benzer nitelikteki yorumların gelecekte bir daha yapılmayacağını garanti edeceğiz.

AFTV, 1,18 milyon abonesi ile dünyanın en popüler hayran yapımı YouTube kanallarından biridir.

Geçen yıl, bir West Ham taraftarı, bir Carabao Kupası fikstürü sırasında Son’da bir ‘DVD’ yorumu da dahil olmak üzere, ırkçı olarak ağırlaştırılmış bir suçu kabul ettikten sonra Thames Sulh Ceza Mahkemesi tarafından 184 sterlin para cezasına çarptırıldı ve 110 sterlin tutarında ödeme emri verdi. 

hisse "

orta saha oyuncusu Jorginho, yaz aylarında rakiplerine ne kadar yaklaştığını açıkladı.

Enternasyonal, geçen sezon Frank Lampard altında gagalama sırasını düşürdükten sonra Stamford Bridge’de çıkış yolunda görünüyordu. 

28 yaşındaki oyuncu, yazın Arsenal’in transfer hedefleri listesindeydi ve Mikel Arteta orta saha seçeneklerini desteklemeye çalıştı.

Jorginho, Arsenal’e olası bir transfer konusunda görüşmelerin yapıldığını açıkladı.

hisse

Jorginho, her zaman Chelsea’de kalmak istediğini ve sezona umut vaat eden başlangıcında önemli bir rol oynadığını ısrarla vurguluyor.

Jorginho ESPN Brezilya’ya şunları söyledi: ‘Her oyuncunun pazarlığa açık olduğuna inanıyorum. Bu yüzden konuştukları bir şey olduğuna inanıyorum. Ve sonunda burada kalmaya karar verildi.

Şimdi kafam burada ve Chelsea ile her zaman yapmak istediğim harika bir iş yapacağız. ‘

İtalya milli takımı yaz boyunca Mikel Arteta’nın transfer hedefleri listesindeydi.

Jorginho yaz boyunca Chelsea’nin transfer işinden oldukça memnun görünüyor, ancak yeni çocuklar yerleşmeye devam ederken sabır çağrısında bulundu.

“Büyük bir pazarları vardı,” diye ekledi. Gelen oyuncuların büyük bir potansiyeli var ve bu kulübe kesinlikle çok yardımcı olabilirler.

Zaten yapıyorlar ve daha fazlasını yapacaklar. Oyuncular arasında bu kadar yüksek rekabet olduğunda, takımın seviyesi yükselir ve takım seviyesi yükseldiğinde, takım zirveye ulaşmak için daha iyi ve daha da rekabetçi hale gelir.

hisse "

tuhaf bir şekilde son kadrolarına sürpriz bir yüz eklediler – geçen yıl emekli olan efsanevi kaleciye rağmen Petr Cech seçildi.

Şu anda kulüpte teknik danışman olan 38 yaşındaki oyuncu, acil durum koruma görevlisi olarak seçildikten sonra sahaya geri dönme olasılığı düşük olabilir.

Cech, Chelsea ile 11 yıl geçirdi ve 300’den fazla maça çıktı, dört Premier Lig şampiyonluğu kazandı ve büyüsünün ardından 2019’da oyundan ayrıldı.

Chelsea efsanesi Petr Cech, bu sezon kulübün Premier Lig kadrosuna seçildi

Kulüp, katılımın çevrimiçi ortamda şaşkın bırakılan taraftarlarla bir hata olmadığını doğruladı

hisse

Kulüpten yapılan açıklamada: ‘Petr Cech, acil durum kaleci kılıfı olarak kadroya dahil edildi.

Bu, şu anda Covid-19 krizinin neden olduğu benzeri görülmemiş koşullar nedeniyle bir ihtiyati adımdır.

‘Sözleşmesiz bir oyuncu olarak pozisyon alıyor.’

Cech, Chelsea’de 11 yıl geçirdi, dört Premier Lig şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi kazandı.

38 yaşındaki çocuk, bir eğitim oturumunda yer alırken görüntülendi ve acil durum koruma görevi görecek

Cech, emekliliğinden beri kulüp direktörü Marina Granovskaia ile birlikte çalışıyor ve aynı zamanda komisyoncu Edouard Mendy’nin bu yaz gelişine yardım ettiği anlaşılıyor.

Yakın zamanda bir eğitim seansı sırasında Mendy ile yakın çalıştığı resmedildi. 

Eski Çek Cumhuriyeti milli takımı Chelsea’nin 21 kişilik grubunda beşinci kaleci olarak yer aldı.

Mendy, birkaç hafta önce, çok kötü niyetli Kepa Arrizabalaga ve Willy Caballero’nun rekabeti sağlamasıyla anlaşmasını imzalamasına rağmen kendisini ilk seçenek olarak belirledi. 

Genç Jamie Cumming de gagalama sıralamasında Cech’in önünde olacak. 

hisse "

 Şef Ed Woodward, salgının en kötü sonuçlarının henüz kulübü vurmadığı konusunda uyardı.

United’ın Perşembe günü açıklanan son mali sonuçları, yayın, maç günü ve perakende gelirinde düşüşün yanı sıra kulübün net borcunun 429.1 milyon sterline yükseldiğini gösteriyor.

Ancak Woodward, kilitlenme döneminin çoğunu ve kulübün yaz turunun iptalini kapsayan sonraki iki çeyreklik sonuçların okumayı daha da zorlaştıracağını kabul ediyor.

Manchester United’ın son finansal rakamları gelirlerinde büyük bir düşüş olduğunu ortaya çıkardı

Ed Woodward, koronavirüsten kaynaklanan en kötü etkinin henüz kulübe çarpmadığı konusunda uyardı

United’ın başkan yardımcısı, “Bunlar eşi benzeri görülmemiş zamanlar” dedi. Açıkçası, Mart ortasından bu yana tüm maçların ertelenmesi ve Old Trafford’daki perakende, yemek ve ziyaretçi tesislerimizin geçici olarak kapatılması da dahil olmak üzere operasyonlarımızda önemli kesintilere neden oldu.

Bugün yayınlanan üçüncü çeyrek sonuçlarımız, salgının kulüp üzerinde yarattığı kısmi bir etkiyi yansıtırken, daha büyük etki mevcut çeyrekte ve muhtemelen sonrasında olacak.